Діти сайт для батьків.
Академія розвитку особистості UNIQUE

Академія розвитку особистості UNIQUE

Академія розвитку особистості UNIQUE (студіЇ практичної психології для дітей, підлітків та дорослих)- середовище, у якому кожен відкриває свою унікальність та розвиває сильні сторони своєї особистості, вчиться управляти власним життям та бути щасливим.

Адреса:
м.Львів ,вул. С. Крушельницької, 13
тел.: +38(068)000-18-55
https://www.facebook.com/unique.lviv.ua/
Електронна пошта: unique.lviv.ua@gmail.com
Сайт: unique-academy.com.ua


Академія розвитку особистості UNIQUE – середовище, у якому кожен відкриває свою унікальність та розвиває сильні сторони своєї особистості, вчиться управляти власним життям та бути щасливим.

Наші психологічні студії працюють в інтерактивних форматах з усіма віковими категоріями від 5 до 105, з урахуванням їх особливостей.

Школярикам-початківцям допомагаємо зрозуміти свою унікальність, вільно мислити, бачити світ у всій його багатогранності та єдності, мотивуємо до пізнання, творення та вдячності.
Із молодшими підлітками пізнаємо їх внутрішній світ, навчаємо самостійно, критично мислити, формуємо яскраву цілеспрямовану особистість-бренд та свідомого громадянина планети.
Зі старшокласниками впритул готуємося до дорослого життя: вдосконалюємо комунікативні навички, вивчаємо щоденну психологію, подорожуємо Україною й закордон - знайомимося з досвідом провідних компаній та успішних і щасливих людей, плануємо майбутнє, вчимося втілювати власні ідеї та бути при цьому соціально відповідальними.

 Із дорослими тренуємося відмовлятися від стереотипів та шкідливих обмежень, любити себе та бути компетентними батьками.

Ми працюємо у форматі річних програм, літніх шкіл та практикумів, тематичних тренінгів, навчальних поїздок, батьківських хакатонів, фестивалів, нетворк-івентів.Наш канал на Youtube
 
Адаптаційна програма «M&M» 0 клас

Мета: полегшення адаптації дитини до нового періоду - шкільного життя
Результат: фізична, соціальна, психологічно-емоційна, інтелектуальна готовність дитини до школи.

Програма «Я є Я» 1 клас
Мета: фіксація унікальності особистості.
Результат: розкута впевнена поведінка, вільна самопрезентація, відсутність страху помилитися.

Програма «Дипломатична місія» 2 клас
Мета: розвиток міжособистісної взаємодії, емпатії та толерантності.
Результат: вміння висловлювати власну думку, домовлятися, відстоювати свою позицію, легко знайомитися, будувати дружні стосунки.

Програма "Всезнайки" 3 клас
Мета: розвиток мотивації до навчання та інтересу до пізнання світу.
Результат: вміння концентрувати увагу, самостійно вирішувати завдання, допитливість, ерудованість, активність у навчанні.

Програма "Брейн-Клуб" 4 клас
Мета: навчитися вчитися, бачити світ як єдину цілісну систему.
Результат: розуміння  причинно-наслідкових зв’язків, вміння системно шукати та ефективно обробляти інформацію, організовувати своє навчання.

Програма "Агенти впливу" 5 клас
Мета: формування ініціативної та впевненої поведінки, соціальної відповідальності.
Результат: впевненість та ініціативність, вміння відстежувати наслідки дій, дитина встановлює зону власної відповідальності, фіксує свої права та обов’язки в сім’ї, товаристві, країні, світі.

Програма "Територія гри" 6 клас
Мета: розвиток стратегічного мислення, когнітивної гнучкості.
Результат: вміння грати в ігри та створювати їх, грати за себе і за команду, прогнозувати дії інших, програвати та вигравати.

Програма «Психологічний дайвінг» 7 клас
Мета: стабілізація психоемоційного стану, первинна профорієнтація, розвиток позитивного мислення.
Результат:  базові знання психології особистості, розуміння своїх емоцій та вміння управляти ними, вміння порозумітися з однолітками та дорослими.

Програма "Дивергент-Клуб" 7 клас
Мета: розвиток критичного та творчого мислення.
Результат: варіативне бачення, вміння оперувати фактами, шукати нестандартні рішення, спостерігати, уявляти, розмірковувати.

Програма "Я - Бренд!" 8-9 клас
Мета: створення цілісного образу успішного підлітка.
Результат: навички яскравої самопрезентації, ефективного саморозвитку, вміння управляти цілями, пріоритетами, часом, формування першого резюме

Програма «Master комунікації» 8-9 клас
Мета: розвиток практичних навичок спілкування.
Результат: вміння ефективно та легко комунікувати у всіх формах та форматах, управляти конфліктами, дебатувати, зав’язувати корисні знайомства.

Програма «Креатив-HUB» 8-10 класи
Мета:розвиток креативного мислення.
Результат: свобода в творенні нового з наявного, вміння бачити варіативність, розвиток фантазії та нестандартного мислення, використання креативних технік для генерування та представлення ідей.

Програма-профнавігація "Ліфт у Майбутнє" 9-10 класи
Мета: орієнтація у світі професій, планування перших кар’єрних кроків.
Результат: добірка CV професій майбутнього, профдіагностика, алгоритм вибору навчального закладу та професії, розуміння варіативності на кожному етапі професійного шляху, розвиток персональних навичок, знайомства з фахівцями різних сфер.

Програма «StartUp_J» 9-10 класи
Мета: знайомство з психологією бізнесу, розвиток підприємницьких навичок.
Результат: вміння визначити, знайти та вивчити свого клієнта, підібрати якісну команду, генерація ідеї та перетворення її на бізнес-план.

Програма "Хранителі глузду І" 9-10 класи
Мета: розвиток критичного мислення
Результат: вміння фільтрувати та накопичувати якісну, нову інформацію, формувати, висловлювати та відстоювати власну думку, здатність протистояти інформаційному тиску та маніпуляціям, навички дебатування.

Програма "Хранителі глузду ІІ" 10-11 класи
Мета: розвиток критичного мислення
Результат: вміння протистояти інформаційному детоксу, робити самостійні висновки на основі аналізу інформації, доводити, знаходити аргументи та контраргументи, навички проведення наукового експерименту, дискутування.

Програма «Сам собі психолог» 10-11 класи
Мета: навчити молодь використовувати знання психології в навчанні, стосунках, соціумі.
Результат: вміння ідентифікувати психологічну проблему та визначати шлях її вирішення, управляти своїми емоціями та станами, надати первинну психологічну допомогу собі та іншим, навички розуміння та прийняття себе.

Програма «Управління проектами» 10-11 класи, І курс
Мета: формування лідера нового покоління.
Результат: вміння планувати, організовувати, модерувати командну роботу за принципом бірюзової спільноти, розвиток харизми, досвід роботи в реальних проектах.

Програма «Лабораторія стратегій» 10-11 класи, І курс
Мета: розвиток стратегічного мислення
Результат: вміння цілісно побачити ситуацію, визначити мету, прорахувати та вибрати ефективну схему дій, навички планування та прийняття рішень, переконливої презентації.

Програма "Психологія: інструкція із застосування" 10-11 класи
Мета: завдяки поглибленню базових знань з психології «на щодень» та на прикладах кейсів навчити молодь вирізняти психологічні проблеми та відхилення.
Результат: вміння визначати шлях вирішення психологічної проблеми, управляти своїми емоціями та станами за допомогою практик і технік, надавати первинну психологічну допомогу собі та іншим.

Програма «Тренерська майстерня» студенти
Мета: формування тренерських навичок
Результат: вміння створити тренінг, впевнено структуровано та цікаво доносити інформацію, управляти увагою аудиторії, досягати освітніх цілей тренінгу.
 Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 5295
Рекомендуємо