Діти сайт для батьків.
ТОП-10 українських електронних книг для дітей


nravokids.com  представили огляд електронних книг для дітей посортованих по вікових категоріях. Всі книги українською мовою.
 
Книги для дітей до 5 років
 

 
“Ходить котик по лавочці” (Authentius)

Книжка з іграми, забавлянками для найменших, хоча, насправді її читають батьки та дідусі-бабусі. Саме їм примовлянки стануть в пригоді під час пеленання, купання, годування дітей чи онуків. Книга не анімована.

Тексти, зібрані у цій книжечці, рекомендують примовляти або наспівувати. Дорослі мають можливість вивчити мелодії за нотами, або з голосу. Також дитині можна вмикати озвучені мелодії.


Забави погруповані відповідно до етапів розвитку дитини. Головні герої ігор та віршиків одягнуті у різні національні костюми, які носили в цьому регіоні України.

Придбати гру можна на AppStoreGoogle Play та Amazon.
 
 
“Хто у горах?” ( Nravo Kids)

Це додаток для малих дітей, які ще самі не вміють читати від року до трьох. Перша частина програми — пізнавальна історія “Хто у горах?” — захоплююча мандрівка в гори, де дід Іван та його улюблені тварини крок за кроком допомагають діткам пізнавати світ.

Малюки можуть слухати діалог, відповідати на запитання або переглядати історію в режимі мультика і спілкуватися з батьками про світ, який вони бачать. Діти знайомляться з тваринами, чують їх назви та голоси; засвоюють елементи лічби; вчаться логічно відповідати на запитання.

Щоб гра отак “заснула”, потрібно у налаштуваннях виставити потрібну кількість часу. Батьки можуть вибирати і пояснити дитині, скільки вона може бавитись, бо далі усі герої гри лягають спати.

Історія “Хто у горах” є у вільному доступі на App StoreGoogle PlayWindows Phone, а додаткові міні-ігри платні. 
 
 
“Завітай у гості”  (Glowberry Books)

Тут є мінімум тексту та багато дитячої активності. Спочатку дитина вибирає гостей для частування. А потім їх можна розсадити за столом, погратися з ними, нагодувати і зробити фотографію на пам’ять.

Якщо дитина не вміє читати, не біда — всі завдання легко зрозуміти, оскільки вони озвучені. Є можливість вибрати зручну користувачеві мову: англійська / українська / російська. У грі “Чаювання” є 11 веселих гостей. Бабуся в’яже теплий шарф, дідусь читає газету, лялька Поліна постійно змінює зачіски, а ще за столом можуть сидіти тваринки. Гостям можна накладати на тарілки фрукти, печиво чи тістечка, наливати чай, якщо вони випили напій з горнятка.

Гра “Чаювання” є у вільному доступі, а дві інші гри “Пікнік” та “Новий Рік” — платні. Програму можна завантажити безкоштовно на AppStore та Google Play.
 
 
Книги для дітей 5-8 років
 
“Книжка-з’їжка” (Glowberry Books)

Тримовний (українсько-англійсько-російський) додаток “All Things Yummy” створено на основі друкованої “Книжки-з’їжки” Ольги Черепанової та Каті Галицької (ілюстрації Ольги Дегтярьової).

Дуже вдалий варіант поєднання інтерактивних елементів з текстом. Завдяки озвученню всіх текстів, тут доволі добре зорієнтуються дітки, які ще не навчилися читати, а для тих, хто добре читає, це повноцінна книжка та поле для дослідження. Дитина бавиться і допомагає мамі на кухні, вчиться готувати готувати найпростіші страви (бутерброд, яєшню, кашу, торт), розсаджувати гостей, сервірувати стіл, давати раду з холодильником і газовою плитою. Корисні навички закріплюються у процесі гри легко і з приємністю.

Додаток доволі великий, якісний та змістовний — 35 повністю ілюстрованих й анімованих сторінок. Видавці рекомендують цю інтерактивну історію дітям від 3 до 12. 

У вільному доступі книжку можна знайти на Google Store та купити на App Store.
 
 
“Райдугони” (Glowberry Books)

Пригоди Райдугонів — популярна серія книг та додатків про різнокольорових братів-драконів для дітей 4-7 років. Сім драконів-райдугонів будують веселки і мандрують небесними просторами, переживаючи захопливі пригоди.

Весь текст озвучений. На кожній сторінці є анімації. Гравці допомагають головним персонажам збудувати транспортні засоби. Книжку можна читати самому, слухати або вмикнути тільки озвучення і активно тапати по екрані створюючи свій мультик під цікаву розповідь.

Гравець активно включений в пригоду. Він має можливість самотужки запускати машинки і допомагати Райдугонам перемогти злу Королеву Мух, яка хоче обманом перемогти в гонках. Поглянути на це дійство можна у відео-огляді.

Книжки “Райдугони та Маленький Сонько” і “Райдугони та великі перегони” можна завантажити на AppStore.
 
 
“Мила Жужжа” ( Анастасія та Анатолій Лавренішині)

Розробники кажуть, що це казки для дітей молодшого шкільного віку 6-8 років і для дорослих:) І тут можна цілком погодитися. Дорослі оцінять і оформлення, і можливість прочитати-прослухати переклади чотирма мовами (українська, російська, французька й англійська).

Поряд з Любою Жужжею у казці живуть феї та іншими мешканці чарівного світу, з якими легко зануритися в казковий світ, пережити багато пригод, отримати реальний-живий досвід відчуття тихого щастя :) Відео-огляд перенесе вас у атмосферу казки.

Зараз доступна одна казка, але вже кілька готуються до випуску їхні назви відомі, а статус “скоро буде” надихає на те, щоб дочекатися продовження неймовірної історії.

Казку можна безкоштовно завантажити на iPad та Android.

 
 
 
Книги для дітей від 8 років

“Antomimes: the language monsters”  (Smart Adventure)

“Антоміми. Мовні монстри” – інтерактивна версія-гра однойменної друкованої книжки творчої майстерні “Аґрафка” (“Видавництво Старого Лева”, 2014).

Додаток англомовний. У грі вивчення антонімів відбувається на основі гри про тренування пам’яті та підкріплюється умінням розрізняти емоції. Спочатку дитина бачить дивовижних монстрів, які візуалізують слова протилежних значень і дають можливість зрозуміти, що таке антоніми?

Вивчення нових слів відбувається у формі захоплюючої гри. Тут є 24 монстри та можливість створювати власних персонажів, щоб складати нові пари антонімів. 

У грі є внутрішні покупки, захищені батьківстьким контролем. Англомовний додаток можна завантажити безкоштовно на AppStore.

 
 
 
“Ґаджетаріум” (Gutenbergz)

Хоча видавці зазначили, що додаток для дітей 9-11 років, ця удиторія значно більша у напрямку зростання віку. В програмі представлені 23 ґаджети, винайдені з періоду 5000 років до нашої ери до 2013 року.

Тут можна випробувати кожен ґаджет, прочитати інформацію про прилад, прослухати цікаву довідку, покрутити його на 360 градусів і навіть створити свій виріб, назвати його і розмістити у власну колекцію.

Музика і дикторська начитка занурюють у атмосферу пригод та відкриттів. Книга інформативна і легка для сприйняття. Дітям цікаво дізнаватися, а дорослим освіжати знання про те, як розвивався технічний прогрес на планеті.

 Додаток на AppStore безкоштовний.

 
 
 
“Снігова Королева” (“А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”)

Один з перших українських проектів такого роду (і, здається, поки що єдиний від А-ба-ба-га-ла-ма-га), зроблений дуже добротно та зі смаком.
Вражають не лише ілюстрації, що є неймовірними самі по собі (навіть оригінальна паперова книга – просто фантастично красива!), а й цікаві елементи інтерактиву, з використанням різних функціональних можливостей планшетів, з реальною “фізикою” об’єктів, продуманою механікою.

Тут можна роздмухати полум’я в каміні чи натрусити снігу, побачити себе у дзеркалі злого троля, відшукати загублені на сторінках предмети абощо. Додайте до цього приємне озвучення, неповторну сніжну атмосферу зими та різдвяних свят, і ви зрозумієте, чому за цю книгу просять заплатити аж $6 (досить багато, порівняно з середньостатистичними дитячими програмами).

Книжка доступна трьома мовами – українською, англійською та російською, – у форматі для iPad (платно) та Android (безкоштовна пробна версія).

 
 
 
“Котигорошко” (KievSeaPirates)

Ще одна майстерна робота, не менш фантастичні ілюстрації та ще й зі справжнім українським присмаком.

Такі ж цікаві, добре продумані анімації та елементи інтерактиву, справжня “фізика”, використання можливостей планшету, багато прихованих предметів, які дитині доведеться знайти та дослідити.

Після повного прочитання книги цікаво буде повертатися до неї, щоб пройти ігри та оживити улюблених героїв у анімаціях. Одним словом, максимально якісний та естетично-приємний український продукт, навіть гордість розпирає за наших колег! Скоро обіцяють випустити ще одну казку – про солом’яного бичка!

Книга також під iPad, перекладена на декілька мов, українська версія доступна безкоштовна.
 


Дата публікації: 12.09.2016
Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 13544
Рекомендуємо