Діти сайт для батьків.
OXYCAMP - творчий християнський табір в Карпатах

OXYCAMP - творчий християнський табір в Карпатах

Творчий християнський табір OXYCAMP – це яскравий, активний та незабутній відпочинок у карпатських горах на сучасній базі MONTANA.
8 -14 років.
1-й заїзд 6-13 серпня
2-й заїзд 14-21 серпня
6500 грн

Адреса:
Лівівська область, Славське
тел.: +380982785959
https://www.instagram.com/oxycamp/
Електронна пошта: oxycamp@gmail.com
Сайт: oxycamp.org

Про табір
 
Творчий християнський табір OXYCAMP – це яскравий, активний та незабутній відпочинок у карпатських горах.

Вже п’ятий рік поспіль команда табору разом із волонтерами створює комфортні умови, цікаву й оригінальну програму для того, щоб діти й підлітки провели 8 днів літа максимально корисно.

Кожен заїзд табору спрямований на всебічний розвиток вашої дитини, а саме:
 • творчий – креативні творчі студії, вечірня програма з конкурсами й виступами;
 • моральний – уроки життя на основі християнської етики;
 • фізичний – нестандартні зарядки, походи, квести, ігри;
 • соціальний – здорове спілкування з однолітками й членами команди;
 • інтелектуальний – розвивальні студії, дискусії, завдання на логіку.

Під час реєстрації дитина стає частиною команди з 8-ми людей, за якою закріплюється наставник. Для цієї роботи ми обираємо надійних працівників і волонтерів, цінності й погляди яких відповідають вимогам табору. Задача наставника – забезпечити комфорт, безпеку й будь-яку підтримку дітям.
OXYCAMP не працює на короткочасну перспективу, але має за мету стимулювати в дітях бажання розвиватися, шукати нове, розвивати навички комунікації, мріяти та планувати власне майбутнє.

Чому OXYCAMP – це найкращий вибір для літнього відпочинку? Тому що історія не закінчується в кінці заїзду. Усе, що вкладають наставники в дітей, чому вчать їх наші спеціалісти на студіях і ті цінності, над якими вони задумуються з кожною темою дня, – це тільки початок їхньої історії.

Розташування табору
Адреса: с. Славське, Львівська область.
Табір розташовується на сучасній базі “МОНТАНА” у мальовничому куточку Карпат. На території й навколо неї – зелені карпатські гори, гірська річка та ліс. Чисте повітря, тиша й зелена картина створюють атмосферу, яку не зіпсує ніяка погода.

Територія бази доглянута й безпечна, адже огороджена й знаходиться під постійним спостереженням охорони.
 
Інфраструктура:
 • п’ятиповерховий котедж
 • їдальня
 • зал для заходів і вечірніх програм
 • медичний пункт
 • пральня
 • кухня
 • спортивний майданчик
 • дитячий майданчик
 • міні-футбольне поле
 • тенісний корт
 • вуличний басейн
 • лаунж-зона
 • альтанки для творчих студій і спілкування
 • настільний теніс
 
Розміщення дітей
Вся житлова інфраструктура табору знаходиться у п’ятиповерховому котеджі, у якому на трьох поверхах розташовані по 6 кімнат.
Діти проживають у 4-6-місних номерах.

Кожен номер обладнаний усіма необхідними меблями: одно і двох’ярусними ліжками з новими ортопедичними матрацами, тумбочками, кріслами, вішалками з ящиками. У кожній кімнаті є санвузол з душовою кабіною та іншою сантехнікою.

Програма
Робота табору OXYCAMP спрямована не тільки на розважальні програми, але й сприяє розвитку дітей і підлітків як особистостей, їхньому моральному й духовному вихованню, удосконаленню творчих та інтелектуальних здібностей.
Для цього координатори створили програму, яка містить у собі активності для впливу на всі необхідні сфери життя.

Обидва заїзди розігрують однакову історію та мають однакове наповнення, тому ви можете обрати зручні для вас дати.
 
У 2021 році OXYCAMP підіймає питання, які турбують і батьків, і дітей.
Останнім часом соцмережі стали невід'ємною складовою життя людини. Як і більшість речей у нашому житті, вони не є чимось абсолютно поганим чи абсолютно добрим. Все залежить від того, як ми використовуємо їх у повсякденному житті.

Сьогодні поєднання підлітків та соцмереж часто призводить батьків у розпач, а навколишніх у шок... Виникає питання: що робити?
Контролювати...забороняти...відчитувати... Час та практика показали, що це не дієво. Що ж тоді робити?!

Вихід є!!! Творчий християнський табір OXYCAMP – це чудове місце, де кожна дитина матиме змогу поринути у світ інстаграму, шукаючи таємного блогера, який лишив таємне послання!

Протягом 8-х днів кожна команда поступово буде виконувати різні завдання, збирати підказки, а найголовніше – вчитися дружити, розвивати навички комунікації та працювати в команді. Ми підготували творчі розвиваючі студії, де кожна дитина може проявити всю свою творчість та розкрити свій потенціал.
У ранковий час оксікемпівці мають спілкування – DISCOVERY. Тут підіймають теми, які допоможуть пройти не тільки табірні випробування, але й випробування життям: вчать шануванню батьків, дбайливого ставлення до власного тіла, цілеспрямованості та наполегливості в навчанні і праці, допоможуть розвитку в собі гармонійної та успішної особистості. Кожна дискусія грунтується на християнських цінностях, а історії, які розглядають команди – Біблійні.

Щодня команди отримують завдання для представлення номеру на вечірній програмі, де діти можуть спробувати себе на сцені в якості музикантів, акторів, спікерів, ведучих. 

Фішка OXYCAMP – це After party навколо багаття або басейну. Ви тільки уявіть ці атмосферні вечірки серед Карпат.... Так, так! Це все про OXYCAMP!
 
І звичайно, який табір в Карпатах без походу? І в цьому році відпочиваючі матимуть змогу піти на цілих два дні в похід з ночівлею в палатках!
 
Якщо ти хочеш розвиватися духовно, фізично, інтелектуально - тоді тобі до нас!
 
Окрім загальної історії та підв’язаних під неї квестів і завдань, кожна дитина буде відвідувати студії за розкладом.

OXYCAMP пропонує 10 студій:

Школа розвитку. Бесіди-дискусії, розроблені на основі програми Шона Кові «Сім звичок високоефективних підлітків».
Студія декору. Заняття, на якому дитина навчиться і зробить власноруч елемент декору для дому, своєї кімнати, та забере з собою як сувенір.
Студія краси. Зустрічі, на яких дівчата навчаться доглядати за власним тілом та зовнішністю, вміло користуватися косметикою.
Студія DIY. Заняття на цій студії – завжди приємна несподіванка, адже діти ніколи не очікують, що вміють робити прикраси, листівки й інші дивовижні предмети власноруч.
Rock Band. Особлива студія, на якій діти матимуть змогу не тільки вчитись грати на інструментах і співати, але й сформують власний музичний гурт який виступатиме на вечірній програмі.
Art-студія. Уроки каліграфії, живопису й різноманітних сучасних технік мистецтва кольорів.
Акторська майстерність. На цій студії діти під керівництвом постановника матимуть змогу проявити себе на сцені, зігравши улюбленого персонажа, або зовсім нового героя.
Настільні ігри. Великий набір настільних ігор з інструктором – це розвиток стратегічного мислення, підприємницьких та комунікативних навичок в ігровій формі.
Школа виживання. Ваша дитина навчиться розводити багаття, в’язати вузли, орієнтуватись на місцевості по карті, компасу, сонцю та тіні, дезинфікувати рани, готувати їжу в природніх умовах, та здобуде інші навики виживання в дикій природі.
Paintball. Це командний вид спорту, де діти вчаться переможних тактик та роботи в команді.
 
Насичена програма табору не закінчується після вечері.
Вечірня програма – це місце, де оголошуються результати дня кожної команди, лунає сміх, де на сцені виступають самі діти й підводяться підсумки всього дня.
Фішка OXYCAMP – це атмосферні After party навколо багаття або басейну. Підчас вечірнього перекусу команди мають змогу поспілкуватися між собою та з усіма учасниками табору. Один із таких вечорів готує захопливу гру територією табору.

Кожного заїзду один день відводиться для походу в ліс і гори.

Розклад дня:
8:00    Підйом
8:30    Зарядка + реєстрація на студії
9:00    Сніданок
9:30    Discovery
10:30   Студії
12:30   Вільний час
13:00   Обід
13:30   Басейн + підготовка до вечірньої програми
16:30   Квест
18:00   Вечеря
19:00   Вечірня програма
20:30  AfterParty
22:00  Спілкування по групах+ снек
23:00   Відбій
 
 
Харчування
У таборі повноцінне чотириразове харчування (сніданок, обід і вечеря та вечірній перекус).
Меню складається із урахуванням усіх вимог дієтологів і рекомендацій лікарів та затверджується директором табору.
 
Безпека
Під час табірної програми за безпеку дітей відповідає організаційна команда табору, наставники та охорона, медичний працівник. Територія бази огороджена й знаходиться під пильним цілодобовим наглядом. Кожна дитина 24/7 знаходиться під опікою свого наставника.

Для безпеки дітей ми створили перелік правил табору, які кожна дитина зобов’язана виконувати. Також ми рекомендуємо батькам прослідкувати й не давати дітям із собою дорогі гаджети, ювелірні вироби й заборонені в таборі речі.

У зв'язку з останніми подіями у світі, табір OXYCAMP вжив необхідних мір для запобігання розповсюдження вірусу COVID-19, а саме: наявні цифрові датчики для вимірювання температури тіла, антисептичні засоби та підвищений рівень підтримки гігієни. В табір приймаються тільки здорові діти, які надають довідки про медичне обстеження а також проходять огляд в день заїзду.
 
Ціни
1-й заїзд 06/08 - 13/08 - 6500грн
2-й заїзд 14/08 - 21/08 - 6500грн
 
Трансфер
Організовуємо трансфер Львів – база – Львів, який входить у вартість путівки.
Доїзд до Львова організовується й оплачується окремо.
Детальніша інформація надається особисто батькам заздалегідь.
 
Список необхідних документів

Путівка
Медична довідка про стан здоров’я форма 079о
Копія свідоцтва про народження або закордонного паспорту
Заповнена батьками анкета
 
Перелік необхідних речей:
Одяг
Одяг на кожен день
Піжама
Купальник/плавки
Головний убір
Одяг на випадок непогоди
Спортивний одяг
Одяг для квестів, який не шкода забруднити
Взуття
Взуття на кожен день
Спортивне взуття
Взуття для душу й басейну
Взуття на випадок непогоди
Засоби гігієни
Документи

Зв'язок з дитиною
Хоча програма табору дуже насичена, але ми зробили достатню кількість вільного часу, щоб ваші діти могли зв’язатися з вами у відведений для дзвінків час.

У разі виникнення проблем і питань під час заїзду, ви завжди можете зателефонувати до адміністрації.


Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1101
Рекомендуємо