Діти сайт для батьків.
IT STEP SCHOOL - інноваційна приватна школа

IT STEP SCHOOL - інноваційна приватна школа

IT STEP SCHOOL – частина сім’ї IT Step Academy. Це ліцензована загальноосвітня школа нового покоління з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов.

Адреса:
м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А
тел.: 240-38-51, 067 557 87 06, 050 441 76 00
https://www.facebook.com/itstep.lviv
Електронна пошта: lviv@itstep.org
Сайт: lviv.itstep.org/IT_s-School

Чому саме середня школа?  

 

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

 

IT STEP SCHOOL – це школа нового формату, з сучасними підходами до навчання та найкращим європейським досвідом.

 

 

Особливості навчання у ІТ-школі

 

Поглиблене вивчення іноземних мов: англійської, німецької та іспанської (англійська - обов’язкова, друга мова на вибір). Ми об'єднуємо учнів в групи відповідно до їх рівня знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим. Під час навчання в учнів є можливість скласти мовний екзамен для отримання міжнародного сертифікату.


Інтеграція ІТ-технологій в навчальний процес: тільки уявіть - подорожі дикими лісами Амазонії у VR-окулярах на уроках географії, розробка 3D-моделей на уроках геометрії, а вивчення хімічних реакцій за допомогою Minecraft Education!  Дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків, вивчення мов програмування сміливо поєднуються з навчальною програмою. Для підтвердження своїх знань школярі пройдуть міжнародні сертифікації від компаній Google та Microsoft.

 

Особистісний розвиток (soft skills): діти навчатимуться психології комунікації, ораторським навичкам, впевненості у собі, емоційному інтелекту, критичному мисленню. Усе це формує сильний внутрішній стержень дитини.

 

Електронний щоденник та планшет замість підручників: батьки можуть самостійно перевірити успішність учня у спеціальній електронній системі. Це платформа для розвитку, моніторингу та комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. До того ж, школярі не носять по кілька важких підручників до школи. Кожен учень отримує планшет зі всіма необхідними навчальними матеріалами та програмним забезпеченням.

 

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі: ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

 

Підготовка до ЗНО без репетиторів під час навчання: це передбачено в процесі навчання. Ми дотримуємося думки, що до ЗНО старшокласники мають готуватися без репетиторів. У старших класах буде особливий акцент на теми, які є у тестах ЗНО. Свідоцтво по завершенню школи також буде державного зразка і даватиме право на вступ до будь-якого вишу Свідоцтво видаємо двома мовами, а також випускник отримує сертифікат компанії Microsoft.

 

Індивідуальний підхід: до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та – найголовніше – ефективно засвоїти матеріал заняття. Також в IT STEP SCHOOL малокомплектні класи – до 16 учнів.

Гейміфікація та система мотивації школярів: ми залучаємо до навчального процесу шляхом гри. Замість нудних завдань - цікаві квести та вікторини, використання онлайн-платформ і не тільки. За успішність та активність діти отримують кристали - віртуальні гроші, які дозволяють обміняти їх у внутрішньому онлайн-магазині системи MyStat.

Дружнє ком’юніті: учні, батьки та вчителі - це відповідальна спільнота зі спільними цінностями та баченням майбутнього. Жодного пафосу та нерівності - ми за теплу, дружню та сімейну атмосферу.

 

Зараз ведеться активний запис на навчання. Цього року набір проводиться у 5-11 класи.

 

Школа знаходиться за адресою: вул. Замарстинівська, 83а, у приміщенні IT Step Academy.

 

Щодня з 9:00 до 19:00 працює консультаційний центр, де можна отримати всю інформацію про навчання.

 

Також отримати консультацію можна за телефоном: (067) 557-87-06 або на  сайті IT Step.  


Запис на консультацію на сайті http://bit.ly/2ZgjJPC 

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2451
Рекомендуємо