Діти сайт для батьків.
IT’S School - інноваційна приватна школа

IT’S School - інноваційна приватна школа

IT’S School – це новий проект IT Step Academy, яка відома далеко за межами України. Дотепер діти відвідували комп’ютерну академію у рамках позашкільної освіти. Та, зважаючи на попит, цього року в IT Step з’явився новий проект – у вигляді загальноосвітньої школи.

Адреса:
м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А
тел.: 240-38-51, 067 557 87 06, 050 441 76 00
https://www.facebook.com/itstep.lviv
Електронна пошта: lviv@itstep.org
Сайт: lviv.itstep.org/IT_s-School

Чому саме середня школа?  
 
Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

IT’S School – це школа нового формату, з сучасними підходами до навчання та найкращим європейським досвідом.

 
Особливості навчання у ІТ-школі

Вивчення двох іноземних мов: обов’язкова англійська та іспанська або нiмецька – на вибiр. Групи розділять не за віком чи класом, а за рівнем знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим. До того ж, під час навчання діти отримають міжнародні сертифікати на знання мови.

Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків – усього того, що лиш набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії у майбутньому. Для підтвердження своїх знань школярі пройдуть міжнародні сертифікації від компаній Google та Microsoft.
 
Особистісний розвиток (soft skills)
: діти навчатимуться психології комунікації, ораторським навичкам, впевненості у собі, емоційному інтелекту, критичному мисленню. Усе це формує сильний внутрішній стержень дитини.

Електронний щоденник та планшет замість підручників: успішність учня і його батьки зможуть перевірити у спеціальній електронній системі. До того ж, школярі не носитимуть по кілька важких підручників до школи. Кожен учень отримає планшет зі всіма необхідними навчальними матеріалами та програмним забезпеченням.

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі: хто ж не мріяв про це? Адже вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.
 
Підготовка до ЗНО без репетиторів під час навчання: це, мабуть, одне з найболючіших питань для батьків старшокласників. Шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.  
 
Індивідуальний підхід: до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та – найголовніше – ефективно засвоїти матеріал заняття. Також в IT’S School малокомплектні класи – до 16 учнів.

Гейміфікація та система мотивації школярів: дітей в навчальний процес залучатимуть шляхом гри. Замість нудних завдань – цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.  

Секції, клуби та спільноти для розвитку: у школі, крім навчання, діти зможуть різносторонньо  розвиватися. Кожен учень матиме змогу обрати для себе клуб чи секцію за власними уподобаннями.
 

Зараз ведеться активний запис на навчання. Цього року набір проводиться у 5-10 класи.

Школа знаходиться за адресою: вул. Замарстинівська, 83а, у приміщенні IT Step Academy.

Щодня з 9:00 до 19:00 працює консультаційний центр, де можна отримати всю інформацію про навчання.

Також отримати консультацію можна за телефоном: (067) 557-87-06 або на  сайті IT Step.  

Запис на консультацію на сайті http://bit.ly/2ZgjJPC


Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1950
Рекомендуємо