Діти сайт для батьків.
ТОП 10 спортивних секцій для дітей у Львові (ЦІНИ, ФОТО, КОНТАКТИ)


Кожна мама і тато мріє, щоб їхня дитини гарно і гармонійно розвивалася, росла здорова і впевнена у собі. Як відомо найкраще цьому сприяє заняття спортом і фізичною культурою. Для того, щоб полегшити батькам вибір, куди саме віддати свою дитину у позашкільний час, у переддень початку нового навчального львівський сайт "Діти" зробив підбірку найцікавіших дитячих спортивних секцій Львова.  Включили сюди, як  гуртки, які найчастіше обирають батьки для своїх дітей, так і не настільки поширені, але від того не менш  корисні для здоров’я та сучасні.
 
Фігурне катання


 
На щастя, не потрібно чекати на зиму, щоб стати на улюблені ковзани. Якщо ваша дитина не тямить себе від радощів на ковзанці, ця спортивна секція саме для неї. Тренування в школі фігурного катання  проходять в ТРЦ KingKross, де на другому поверсі є ковзанка. Плюс додатково тут займаються в залі загальною фізичною культурою і хореографією.
 
Кожного Нового Року в цій школі ставлять казку на льоду де задіяні всі учні, з сотнями глядачів. Дивовижне шоу на ковзанці захоплює кожного, а в дітей з’являється мотивація навчатися їздити на ковзанах ще краще. Влітку школа проводить сухі збори на піску. Цього року вихованці школи їздили до Болгарії , де дітки фізично розвивались і відпочивали паралельно з батьками .
.
Зараз проходить новий набір у школі фігурного катання  в групу початківців та тих , хто зовсім не вміє стояти на ковзанах. Це дітки  від 4-х років.
Навчання відбувається  у суботу та неділю з 10:00 до 12:00 год. для початківців. 
Доросла група -- діти віком від 6 років і старші займаються в суботу і неділю з 8:00 до 10:00 ранку. Тут діти тренуються професійно (вивчають стрибки, ставлять програми та готуються до змагань).Вартість занять в школі 1000 гривень на місяць .
 
Керує групами тренер , Майстер Спорту з фігурного катання , багаторазова чемпіонка України , стаж катання на ковзанах 18 років . Також в перспективі будівництво льодової арени «Спартак»  у Львові . Тому тут планують в майбутньому займатись на арені олімпійських стандартів і готувати українських спортсменів на європейські змагання.

 

(050) 803-83-03 (Анастасія)Адреса: вул. Стрийська 30 (2-ий поверх) King Cross Leopolis

Фехтування


Це спортивне єдиноборство, вид спорту для чоловіків та жінок. Фехтування – це мистецтво двобою холодною зброєю (рапірами, шпагами, шаблями). Що цікаво, раніше цей вид спорту був поширений переважно серед аристократів та військової еліти.
 
У Львові навчають дітей фехтуванню, зокрема у Спортивному клубі художньої гімнастики та фехтування  «Спарта». Клуб культивує два види спорту: художню гімнастику та фехтування. Цьогоріч тут оголосили набір на тренування з фехтування (дівчата та хлопці) від 6 до 12 років.

Розклад занять:
Понеділок та середа п'ятниця 18.00-20.00 год.
вівторок,четвер 15.00-17.00 год.
 
Заняття проводяться за адресою вул. Зелена 22 СШ №6 спортивний зал (гімнастичний).
Кількість дітей у групі 12-15 осіб. Вартість занять 500 грн. на місяць. Вихованці клубу беруть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах різного рівня. «Спарта» співпрацює з управлінням молоді та спорту ЛМР з програм співфінансування спортивних заходів та придбання форми та інвентаря. Контакти +38 067 759 24 10 Сподаренко Тетяна Валеріївна

Клуб "Спарта" культивує 2 види спорту - художня гімнастика та фехтування.
Тренування з художньої гімнастики.  Понеділок, середа, п'ятниця 17.00-18.00


 

Бокс
 


Для тих, хто захоплюється перемогами Олександра Усика та інших відомих українських боксерів буде цікавою наступна секція. Школа олімпійського резерву (вул. Василя Стуса 2, 3-ій поверх) проводить набір дітей віком 7-10 р для початкових груп навчання з подальшою перспективою зарахування у школу та виступу на всеукраїньких на міжнародних змаганнях та навчально-тренувальних зборах. 
 
Кількість дітей у групі до 12 осіб, як пояснюють самі тренери, зі зростанням рівня майстерності, кількість дітей у групі зменшується. Графік тренувань: понеділок, середа, п’ятниця з 15.30-16.30 год. - початкова група. У групі спортивного вдосконалення займаються щодня на 17.00. Що цікаво заняття тут безкоштовні. 
 
Тут вам розкажуть про бокс, як один з найпопулярніших видів спорту. Про
перспективи мати здорове тіло, дух, і чи малу силу та волю до перемог.  
Серед вихованців школи переможці чемпіонату України та міжнародних турнірів, та такі боксери-професіонали як Віктор Плотніков
 
Контакти: 067 96 51 202
 
 
Футбол


 
Якщо ваш хлопчик носить усюди зі собою м’яча, а на дитячому майданчику без нього не відбувається жодна гра у футбол, можливо варто втілити у життя його мрію і віддати його саме у цю секцію.
 
Футбольна академія для дітей "Клуб лева " це перший у Львові клуб для всебічного розвитку дітей на базі футболу. Розрахована вона для дівчаток і хлопчиків віком від трьох до семи років . Клуб Лева -- це унікальні програми розвитку , перемоги в національних та міжнародних турнірах з футболу, табори  в Карпатах, Італії, веселі батьківські турніри , незабутні святкування дня народження .
 
З дітьми з 3 років до 7-ми займаються в  Академії футболу для дошкільнят 
та з 7 до 10 років у школі футболу.  Клуб працює кожного дня з 9 ранку до 21 .00 год. Кожної години відбуваються тренування. Вартість тренування від 480 грн. в місяць.
В вартість включена форма та обладнання.

З дітьми займаються професійні тренери, справжні футболісти,  котрі мають категорію С, що дає право займатись з дітьми. Все обладнання безпечне і сучасне, в залі клімат контроль для комфортних тренувань. Учні школи є переможцями , як національних так і міжнародних турнірів.

Адреси клубу:
м. Львів вул Зубрівська , 38 
м . Львів вул Щирецька , 36 
тел 067-326-13-83/ 096 -725-94-09
 
Флорбол


 
Не менш цікавою, але можливо не настільки розкрученою є секція флорболу у Львові. Для тих, хто не знає про такий вид спорту – наша порада наздоженіть прогаяне, читайте далі. Флорбол – це командний вид спорту, різновид хокею, де учасники наносять удари спеціальною ключкою по пластиковому м’ячу. Ігри відбуваються у закритому приміщенні та на твердій підлозі. Правила подібні, як у хокеї, але грають у нього не на ковзанці. Можливо саме тому, на відміну від хокею, у Львові позайматися флорболом можна у дуже різних локаціях.
 
Далі перелік адрес та інформація щодо набору дітей у клуб «Лемберг».
 
Тринадцята школа (вул. Драгана 7)
Данило Ревега -‭+380 (93) 682 84 96‬
 
 Школа-гімназія ім. Василя Симоненка (вул. Василя Симоненка 6)
 Ігор Грабовик -‭0 (63) 627 80 58‬
  
 Школа 66, (вул. Наукова 99)
 Оксана Приймак -‭0 (93) 421 84 25‬
 

Спортивні танці


 
Якщо ви хочете увести свою дитину у світ краси, грації та спорту, тоді вам однозначно на танці. Це один з небагатьох видів спорту, де немає вікових обмежень (єдине побажання не швидше 3-ьох років), він цікавий корисний і найголовніше – безпечний. 
 
Клуб спортивного танцю «Естет» має величезний досвід і чималі досягнення. Чого варте лише те, що школа відзначила сорок п’ять років свого існування. У стінах к виросло багато чемпіонів та тренерів, на їхньому рахунку поважна кількість перемог на різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Школа «Естет» запрошує дітей від 3-ьох до шести років в групу «Baby-Dance».

Заняття проходять двічі на тиждень у спеціалізованих танцзалах клубу за адресою: вул. Кульпарківська 131 та вул. Патона, 7. Вартість занять від 200 грн. на місяць.
 
Запис з третього вересня щодня, окрім суботи та неділі з 17 до 19 год. Телефони: 243-18-18 чи 0671101093. На дітей чекають високопрофесійні тренери-педагоги. Гасло школи: «Ми вміємо бути першими і цього ж навчимо вашу дитину!».
 
Плавання
 


Це один з найулюбленіших видів спорту як для дітей, так і для дорослих. Що може бути приємніше від занурення у літеплу воду, пірнання, стрибків з бортиків, ігор у басейні. Вправляння у плаванні не лише загартовує організм, але також підвищує опірність організму до простудних хвороб, зміцнює дихальні м’язи, а про його чудовий вплив на поставу плавця, знає чи не кожен.
 
У дитячому басейні «Дельфін» з дітьми займаються професійні тренери, переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.
 
Розклад груп в дитячому басейні: всі дні окрім неділі з 12.15 і до останнього заняття у 20.30 год. Детальніше щодо вікових груп потрібно уточнювати в адміністратора.
Розмір дитячого басейну становить 6м  х 10 м, глибина у ньому від 0,8 м до 1,1 м, темперетура води 27-29 С° температура повітря 30-36 С°.
 
В арсеналі відділення плавання є повний набір сучасного спортивного інвентаря: плавальні дощечки та палиці, ласти, пояси, окуляри, що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу. До переваг цього плавального басейну належить автоматична комп’ютеризована система фільтрація води, завдяки якій вода проходить дванадцятикратне очищення через фільтри за добу. Вода проходить через кварцеві пісчані фільтри а потім додатково через ультрафіолетовий реактор.
 
Навчання плаванню вісім занять на місяць для дітей віком від 5 до 12 років коштує 450 грн. Навчання плаванню 9 занять в місяць для дітей віком від 5 до 12 років — 500 грн. Дні занять:  Понеділок-Четвер ; Вівторок-П’ятниця ; Середа- Субота.


м.Львів, вул. Трильовського, 12а
Тел: +38 (032) 244 36 31 Моб.  098 244 36 31

 
Художня гімнастика


 
Заняття художньою гімнастикою формує у дівчаток граційну поставу, координацію, спритність, гнучкість, гарну фігуру. Розвиває у гімнасток самодисципліну і впевненість у собі.

Спортивний клуб художньої гімнастики «Ніка» заснований у Львові у 2008 році.
Засновником і президентом клубу є Ірина Руда – майстер спорту з художньої гімнастики, викладач кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук із фізичного виховання і спорту. У клубі працюють досвідчені тренери, які підготували багато переможців та призерів національних та міжнародних змагань.
 
Спортивний клуб художньої гімнастики «Ніка» запрошує до занять художньою гімнастикою дівчаток віком від 5 років. Заняття проводиться у трьох групах: початкова група, група здоров'я та спортивна група.
 
Адреса:
м. Львів, вул. Дж. Дудаєва, 8.
тел. (067) 714 57 78
 
Хокей


 
Позайматися хокеєм у Львові не є простою справою. З початком холодів поодинокі школи пропонують навчання на ковзанці спортивно-розважального комплексу «Медик». Та якщо ваша дитина прагне займатися професійно і на серйозному рівні, тоді їй у хокейний клуб «Галицькі Леви». Мета створення клубу, як вони про це самі говорять, є розвиток і популяризація в західному регіоні України такого виду спорту, як хокей з шайбою. Для того школа залучає до занять хокеєм дітей різного віку та достатку.
 
Клуб працює над підготовкою дітей та юнаків регіону для участі у різноманітних спеціалізованих національних та міжнародних змаганнях, турнірах та чемпіонатах хокею з шайбою. Для кращих спортсменів клубу є перспектива участі в національних збірних командах України з цього виду спорту. Реалізація такого соціального проекту стала можливою після відкриття восени 2009 року в Новояворівську (Львівська область) льодової арени, яка за своїми стандартами повністю відповідає вимогам для занять цим видом спорту.
 
На даний час до занять з хокею з шайбою залучено 250 дітей віком від 5 до 16 років. Зараз триває набір у групи: 2007-2008 р.н.,2009-2010 р.н., 2011-2012 р.н. Форму для занять надає хокейний клуб.
 
Адреса: м. Новояворівськ, вул. Шевченка 5
Контакти: 097 750-95-53
 

Журналіст - Тетяна Метик
Спеціально для сайту dity.lviv.ua

Загальна рубрика - дитячі спортивні секції у Львові
Дата публікації: 02.09.2018
Переглядів сьогодні: 16
Переглядів всього: 13947
Рекомендуємо