Діти сайт для батьків.
ТОП 10 спортивних секцій для дітей у Львові (ЦІНИ, ФОТО, КОНТАКТИ)


Кожна мама і тато мріє, щоб їхня дитини гарно і гармонійно розвивалася, росла здорова і впевнена у собі. Як відомо найкраще цьому сприяє заняття спортом і фізичною культурою. Для того, щоб полегшити батькам вибір, куди саме віддати свою дитину у позашкільний час, у переддень початку нового навчального львівський сайт "Діти" зробив підбірку найцікавіших дитячих спортивних секцій Львова.  Включили сюди, як  гуртки, які найчастіше обирають батьки для своїх дітей, так і не настільки поширені, але від того не менш  корисні для здоров’я та сучасні.

ЧерлідингВаша дитина – Супергерой? Так! У спортивному клубі черлідингу Lviv Angels теж впевнені в цьому. Недарма Lviv Angels називають також Клубом Супергероїв!

Тут прекрасно все: і вид спорту, який культивують, і професійний підхід, і власне належні умови для тренувань (комфортні зали, весь необхідний інвентар). Ви потрапите у сучасний клуб європейського взірця!

Черлідинг – вид спорту, що відмінно підійде як дівчатам, так й хлопцям, адже він поділяється на танцювальний та акробатичний напрями. Хлопців чекає хороша акробатична та силова підготовка в акробатичному черлідингу. А дівчатка, крім акробатичного, можуть обрати й танцювальний черлідинг, в якому поєднуються елементи художньої гімнастики, танців, акробатики. Отак, завдяки тому, що черлідинг охоплює кілька видів спорту, діти отримують різнобічне навчання і розвиток у межах лише одного виду спорту.

Крім того, у клубі діти розвивають так звані soft skills (“м’які навички”): впевненість, цілеспрямованість, комунікабельність, дисциплінованість, навики командної роботи.

Набір у групи проводиться цілий рік. Lviv Angels запрошує дітей віком від 3 до 12 років (від 8 до 12 років – за умови попередньої спортивної підготовки).
Перше пробне тренування – безкоштовне. Для цього потрібно попередньо зареєструватись.

Широка мережа локацій Lviv Angels у Львові дозволить обрати максимально зручну для вас. Актуальний перелік локацій з відкритим набором та вартість тренувань можна дізнатись за посиланням.

Клуб вважається одним з найкращих в Україні, а його вихованці є багаторазовими чемпіонами України, срібними і бронзовими призерами чемпіонатів Європи та входять до складу збірної команди України.

Та крім спортивних результатів, ваша дитина отримає ще й цікаве дозвілля: участь у різноманітних заходах, літніх таборах за кордоном та в Україні тощо. Адже одне з гасел клубу Lviv Angels “Хочеш бути щасливим – будь ним!”. Тут неймовірно крутий мікроклімат, де керівництво, тренери, спортсмени та їхні батьки згуртовані, немов одна сім’я.

Контакти клубу Lviv Angels
Тел.: +38 (068) 999-16-19

 
Фігурне катання


 
Bauer- це сучасна спортивна школа фігурного катання, яка охоплює всі нюанси роботи з тілом дитини. Всі заняття забезпечують повноцінні правильні навантаження на організм, що швидко змінюється і росте. Є групи різної складності та наповнення. Діти прийматимуть участь в українських та міжнародних спортивних змаганнях та льодових мюзиклах.

В курсі підготовки присутні не тільки льодові тренування, а й тренування з гімнастики, академічного балету, сучасної хореографії (спеціальна унікальна програма, розроблена для фігуристів), загальної та спеціальної фізичних підготовок. В школі Bauer працює спортивний масажист реабілітолог, який забезпечує своєчасний нагляд та правильне розслаблення для дитячих м’язів.

Всі діти, що займаються в школі, маю можливість приймати участь не тільки в змаганнях, а й в театралізованих льодових виставах та мюзиклах, що додатково розвиває творчій акторський потенціал, музичність дитини.


Вартість:
- разові заняття від 200 грн
- абонементи від 1500 грн

Львів, вул. Щирецька, 36, ТРК Південний
тел.: +38 098 115 15 54


Фехтування


Це спортивне єдиноборство, вид спорту для чоловіків та жінок. Фехтування – це мистецтво двобою холодною зброєю (рапірами, шпагами, шаблями). Що цікаво, раніше цей вид спорту був поширений переважно серед аристократів та військової еліти.
 
У Львові навчають дітей фехтуванню, зокрема у Спортивному клубі художньої гімнастики та фехтування  «Спарта». Клуб культивує два види спорту: художню гімнастику та фехтування. Цьогоріч тут оголосили набір на тренування з фехтування (дівчата та хлопці) від 6 до 12 років.

Розклад занять:
Понеділок та середа п'ятниця 18.00-20.00 год.
вівторок,четвер 15.00-17.00 год.
 
Заняття проводяться за адресою вул. Зелена 22 СШ №6 спортивний зал (гімнастичний).
Кількість дітей у групі 12-15 осіб. Вартість занять 500 грн. на місяць. Вихованці клубу беруть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах різного рівня. «Спарта» співпрацює з управлінням молоді та спорту ЛМР з програм співфінансування спортивних заходів та придбання форми та інвентаря. Контакти +38 067 759 24 10 Сподаренко Тетяна Валеріївна

Клуб "Спарта" культивує 2 види спорту - художня гімнастика та фехтування.

Тренування з художньої гімнастики. Заняття проводяться за адресою вул. Зелена 22 СШ №6  понеділок, середа, п'ятниця 17.00-18.00. А також за адресою Г. Мазепи,1а  ліцей № 81 і у м. Дубляни


 

Бокс
 


Для тих, хто захоплюється перемогами Олександра Усика та інших відомих українських боксерів буде цікавою наступна секція. Школа олімпійського резерву (вул. Василя Стуса 2, 3-ій поверх) проводить набір дітей віком 7-10 р для початкових груп навчання з подальшою перспективою зарахування у школу та виступу на всеукраїньких на міжнародних змаганнях та навчально-тренувальних зборах. 
 
Кількість дітей у групі до 12 осіб, як пояснюють самі тренери, зі зростанням рівня майстерності, кількість дітей у групі зменшується. Графік тренувань: понеділок, середа, п’ятниця з 15.00-16.30 год. - початкова група. У групі спортивного вдосконалення займаються щодня на 17.00. Що цікаво заняття тут безкоштовні. 
 
Тут вам розкажуть про бокс, як один з найпопулярніших видів спорту. Про
перспективи мати здорове тіло, дух, і чи малу силу та волю до перемог.  
Серед вихованців школи переможці чемпіонату України та міжнародних турнірів, та такі боксери-професіонали як Віктор Плотніков
 
Контакти: (098) 194-84-87
 
 
Футбол


 
Якщо ваш хлопчик носить усюди зі собою м’яча, а на дитячому майданчику без нього не відбувається жодна гра у футбол, можливо варто втілити у життя його мрію і віддати його саме у цю секцію.
 
Футбольна академія для дітей "Клуб лева " це перший у Львові клуб для всебічного розвитку дітей на базі футболу. Розрахована вона для дівчаток і хлопчиків віком від трьох до семи років . Клуб Лева -- це унікальні програми розвитку , перемоги в національних та міжнародних турнірах з футболу, табори  в Карпатах, Італії, веселі батьківські турніри , незабутні святкування дня народження .
 
З дітьми з 3 років до 7-ми займаються в  Академії футболу для дошкільнят 
та з 7 до 10 років у школі футболу.  Клуб працює кожного дня з 9 ранку до 21 .00 год. Кожної години відбуваються тренування. Вартість тренування від 500 грн. в місяць.
В вартість включена форма та обладнання.

З дітьми займаються професійні тренери, справжні футболісти,  котрі мають категорію С, що дає право займатись з дітьми. Все обладнання безпечне і сучасне, в залі клімат контроль для комфортних тренувань. Учні школи є переможцями , як національних так і міжнародних турнірів.

Адреси клубу:
м.  Львів вул Зубрівська , 38 
м . Львів вул Щирецька , 36 
м . Львів вул Богдана Хмельницького ,214

тел 067-326-13-83 / 096 -725-94-09

Флорбол


 
Не менш цікавою, але можливо не настільки розкрученою є секція флорболу у Львові. Для тих, хто не знає про такий вид спорту – наша порада наздоженіть прогаяне, читайте далі. Флорбол – це командний вид спорту, різновид хокею, де учасники наносять удари спеціальною ключкою по пластиковому м’ячу. Ігри відбуваються у закритому приміщенні та на твердій підлозі. Правила подібні, як у хокеї, але грають у нього не на ковзанці. Можливо саме тому, на відміну від хокею, у Львові позайматися флорболом можна у дуже різних локаціях.
 
Далі перелік адрес та інформація щодо набору дітей у клуб «Лемберг».
 
Школа 13 (вул. Драгана 7), школа 72
Данило Ревега -‭+380 (93) 682 84 96‬
 
 Школа 66, (вул. Наукова 99)
 Оксана Приймак -‭0 (93) 421 84 25‬
 
Плавання
 

Це один з найулюбленіших видів спорту як для дітей, так і для дорослих. Що може бути приємніше від занурення у літеплу воду, пірнання, стрибків з бортиків, ігор у басейні. Вправляння у плаванні не лише загартовує організм, але також підвищує опірність організму до простудних хвороб, зміцнює дихальні м’язи, а про його чудовий вплив на поставу плавця, знає чи не кожен.
 
У дитячому басейні «Дельфін» з дітьми займаються професійні тренери, переможці всеукраїнських та міжнародних змагань.
 
Розклад груп в дитячому басейні: всі дні окрім неділі з 12.15 і до останнього заняття у 20.30 год. Детальніше щодо вікових груп потрібно уточнювати в адміністратора.
Розмір дитячого басейну становить 6м  х 10 м, глибина у ньому від 0,8 м до 1,1 м, темперетура води 27-29 С° температура повітря 30-36 С°.
 
В арсеналі відділення плавання є повний набір сучасного спортивного інвентаря: плавальні дощечки та палиці, ласти, пояси, окуляри, що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу. До переваг цього плавального басейну належить автоматична комп’ютеризована система фільтрація води, завдяки якій вода проходить дванадцятикратне очищення через фільтри за добу. Вода проходить через кварцеві пісчані фільтри а потім додатково через ультрафіолетовий реактор.
 
Навчання плаванню вісім занять на місяць для дітей віком від 5 до 12 років коштує 550 грн.  Дні занять:  Понеділок-Четвер ; Вівторок-П’ятниця ; Середа- Субота.

м.Львів, вул. Трильовського, 12а
Тел: +38 (032) 244 36 31 Моб.  098 244 36 31

 
Художня гімнастика


 
Заняття художньою гімнастикою формує у дівчаток граційну поставу, координацію, спритність, гнучкість, гарну фігуру. Розвиває у гімнасток самодисципліну і впевненість у собі.

Спортивний клуб художньої гімнастики «Ніка» заснований у Львові у 2008 році.
Засновником і президентом клубу є Ірина Руда – майстер спорту з художньої гімнастики, викладач кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук із фізичного виховання і спорту. У клубі працюють досвідчені тренери, які підготували багато переможців та призерів національних та міжнародних змагань.
 
Спортивний клуб художньої гімнастики «Ніка» запрошує до занять художньою гімнастикою дівчаток віком від 5 років. Заняття проводиться у трьох групах: початкова група, група здоров'я та спортивна група.
 
Адреса:
м. Львів, вул. Дж. Дудаєва, 8.
тел. (067) 714 57 78
 
Хокей


 
Позайматися хокеєм у Львові не є простою справою. З початком холодів поодинокі школи пропонують навчання на ковзанці спортивно-розважального комплексу «Медик». Та якщо ваша дитина прагне займатися професійно і на серйозному рівні, тоді їй у хокейний клуб «Галицькі Леви». Мета створення клубу, як вони про це самі говорять, є розвиток і популяризація в західному регіоні України такого виду спорту, як хокей з шайбою. Для того школа залучає до занять хокеєм дітей різного віку та достатку.
 
Клуб працює над підготовкою дітей та юнаків регіону для участі у різноманітних спеціалізованих національних та міжнародних змаганнях, турнірах та чемпіонатах хокею з шайбою. Для кращих спортсменів клубу є перспектива участі в національних збірних командах України з цього виду спорту. Реалізація такого соціального проекту стала можливою після відкриття восени 2009 року в Новояворівську (Львівська область) льодової арени, яка за своїми стандартами повністю відповідає вимогам для занять цим видом спорту.
 
На даний час до занять з хокею з шайбою залучено 250 дітей віком від 5 до 16 років. Зараз триває набір дітей 2012-2014 р.н. Форму для занять надає хокейний клуб.
 
Адреса: м. Новояворівськ, вул. Шевченка 5
м.Львів , вул. Щирецька, 36   Ковзанка на Південному
Контакти: 097 750-95-53
 

Журналіст - Тетяна Метик
Спеціально для сайту dity.lviv.ua

Загальна рубрика - дитячі спортивні секції у Львові


Переглядів сьогодні: 3
Переглядів всього: 48996
Рекомендуємо