Діти сайт для батьків.
Baby Club - мережа приватних садочків

Baby Club - мережа приватних садочків

«Садок Baby Club» – це комфортне середовище для Вашого малюка! Наше головне завдання створити найкомфортніші умови для сприятливої атмосфери розвитку дітей.

Адреса:
Львів
https://www.facebook.com/babyclub.ua/
Сайт: www.babyclub.ua/features/mini-sadok.html

Адреси та телефони:
 • Львів, пр. Чорновола 67б, 067 373-24-14
 • Львів, вул. Переяславська 19/1 (р-н Водоканалу), 067-673-17-19
 • вул. Шевченка, 313 (Рясне) (067) 373-39-66
 • вул. Залізнична, 21 (ЖК "Веселка") (067) 216-14-21
 • Новояворівськ, вул. Шевченка, 8г, 067-505-43-65
 • Дрогобич, вул. Гончарська 11, 067 676-89-65
 • Винники, вул. Галицька, 23а, 2 поверх, 093-933-94-93
 • Пустомити, вул. Кандиби, 5, 2 поверх, 093 753-85-87


Приватний садок у Львові – Baby Club
«Садок Baby Club» – це комфортне середовище для Вашого малюка! Наше головне завдання створити найкомфортніші умови для сприятливої атмосфери розвитку  дітей. Викладачі сімейного центру розвитку  – це висококваліфіковані педагоги, які з турботою та любов’ю піклуються про маленьких вихованців.

Навчання у приватному садку у Львові відбувається за авторською методикою «Baby Club», що сприяє різносторонньому розвитку, а також досягненню високих результатів кожної дитини. Екологічно чисті іграшки, сучасні комфортні меблі, безпечні умови, унікальні навчальні матеріали – все це забезпечує гармонійний розвиток усіх сфер життєдіяльності наших вихованців.


Програма приватного садку у Львові «Міні-садок Baby Club» пропонує Вам:
 • режим дня сприяє розвитку організованості та зібраності Вашого малюка;
 • дитячі ігри, майстер-класи;
 • заняття, загальний розвиток дитини (художня діяльність, фізкультура, ознайомлення з довкіллям, розвиток мовлення, грамоти, математичних здібностей);
 • прогулянка, екскурсії;
 • ланч.

Чому саме дитсадок Baby Club?

Невеликі групи у дитсадку  у Львові гарантують комфортні умови навчання та розвитку дитини, адже викладач має достатньо часу для кожного малюка. Отже в результаті малюк спілкується з однолітками і одночасно є достатньо часу для навчання з викладачем. Умови виховання дітей у міні-садочку відтворюють умови виховання в повній сім’ї з кількома дітьми.

Різновікові групи, постійне спілкування з дітьми різного віку формує в дитини різноманітне сприйняття світу. Дитини засвоює основи поведінки як старшого, так і молодшого серед дітей, що важливо для формування соціальних навичок взаємодії, здобуття досвіду взаємодії. В різновіковому середовищі діти краще розуміють один одного, вчиться ділитись, гратись, працювати в групах, що є важливим навиком для навчання в школі.

Діти отримують на заняттях якісні знання відповідно до програми «Baby Club», а також мають можливість індивідуально займатись з викладачем у вільний від занять час.

Заняття у міні-садочку спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Наші сертифіковані викладачі щодня створюють спокійний і радісний настрій на весь день.

Навчальна програма «Садок Baby Club» розроблена з використанням методик відомих іноземних та вітчизняних педагогів і психологів: М. Монтессорі, Н. Зайцева, Г. Домана, В. Федієнка, подружжя Нікітіних.


Навчання у «Садку Baby Club», це:

–  соціальна адаптація дитини, спілкування з однолітками, розвиток моральних почуттів;
– формування культурно-гігієнічних навичок;
– загальний розвиток пізнавальних здібностей;
– збагачення словникового запасу, розвиток активного мовлення;
– розширення уявлення про предмети і явища довкілля, енциклопедичні знання про предмети та явища;
– формування математичних уявлень;
– розвиток творчих здібностей, бажання займатись художньою діяльність
Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 1593
Рекомендуємо