Діти сайт для батьків.
8 найкращих мобільних додатків для дітей від українських розробників


   Український контент https://ukontent.wordpress.com зібрав найкраще з того, що пропонують українські розробники як для малюків, так і для школярів.

 
 Мишеняткова Абетка  
 

Найпопулярніша українська гра, що дозволяє малечі вивчити літери та навчитися складати слова.
Розробка львівської компанії Impulsis має три рівні складності. Усю гру малюка супроводжує милий герой – мишенятко. Цікаво, що музику для гри написав учасник гурту «Пікардійська Терція» Володимир «Дональд» Якимець.


Завантажити на iOS

Завантажити на Android

 
 
Веселі тварини

Гра для найменших, що дозволить дізнатися більше про милих тваринок – звуки, які вони видають, де живуть, який вигляд мають та як називаються.​


Завантажити  на Android
 
 
​​Українська абетка для дітей

Гра для малюків, що допоможе вивчити літери та говорити перші слова українською мовою. Яскравий додаток для найменших.​


Завантажити  на Android
 
 
Намбі

Арифметика для дошкільнят. Кумедний герой Намбі розповість малечі про числа та правила їх складання. Додаток має батьківську панель та аналітику, що демонструє у якій сфері дитина вправляється найкраще, а що потребує уваги.​


Завантажити додаток
 
 
Хто в горах?

Гра для раннього розвитку маленьких українців. Розробники пропонують здійснити подорож в гори, у гості до діда Івана та його симпатичних улюбленців. Мандруючи, малеча дізнається не лише назви тварин, але й те, що смакує звірятам та як звучать їх голоси, освоїть елементи лічби.
Серед переваг гри – озвучення дитячими голосами та «батьківський контроль», що дозволяє обмежити час гри.


Завантажити на iOS

Завантажити на Android
 
 
City Bus

   У цій навчальній грі для дошкільнят (4+), завдання гравця - кермувати автобусом, досліджувати карту міста, шукати найкращий маршрут для виконання місії, до того ж не забуваючи про правила дорожнього руху.
  Гра містить 9 рівнів різної складності (карта поступово стає більшою, а маршрути - довшими, з'являються нові типи пасажирів та додаткові зупинки автобуса).


Завантажити для iOS

Завантажити для Android

 
Всяка музяка

Гра-караоке для малят і дошкільнят. Народні пісеньки тут звучать у сучасному аранжуванні, а виконує їх Андрій Кузьменко. Фантастична професійна анімація довершує позитивне враження!​


Завантажити на iOS

Завантажити для android
 
 
Світ добра

Унікальна гра, що спонукає малечу творити добрі справи. Сюжет складається з кількох розділів. Це розповіді про те, яким чином можна допомагати ближнім. А також ігри для розвитку та новорічно-різдвяні історії про особливих діток та їх мрії.
Гра містить інформацію про потужні благодійні фонди та організації України, підтримавши які можна примножити добро у цьому світі.


Завантажити на iOS

Завантажити на Android
 
Дата публікації: 17.01.2017
Переглядів сьогодні: 7
Переглядів всього: 4459
Рекомендуємо